FACDL CHAPTER REPRESENTATIVES 2016-2017

Bay County-                                               Lisa Anderson

 

Brevard County-                                       Ron Ecker 

                                                                     Mark Germain

 

Broward County-                                      Huda Ajlani

                                                                     Jason Kreiss

                                                                     Ian Seitel

 

Central Florida-                                         Karla Reyes

                                                                     Sean Landers

                                                                     Bill Ponall

 

Charlotte County-                                    Richard Ruhl

 

Collier County-                                         Erik Lombillo

 

Eighth Circuit-                                          Ron Kozlowski

                                                                     Ben Hutson

 

Highlands County-                                   Peter Brewer

 

Hillsborough County-                              Randall Grantham

                                                                     Michael Maddux

 

Indian River-                                              Adam Chrzan

 

Jacksonville-                                              Ross Haine

                                                                     Lee Lockett

                                                                     D. Gray Thomas

 

Lee County-                                               Spencer Cordell

 

Manatee County-                                     Maria Mata Ruhl

 

Marion County-                                       Tania Alavi

 

Miami-Dade-                                           Marcos Beaton

                                                                   Betty Llorente

                                                                   Matthew Meyers

                                                                   Leonard Sands

 

Monroe County-                                     Loriellen Robertson

 

Okaloosa-Walton-                                  David Oberliesen

 

Palm Beach County-                              Wayne Richter

                                                                   Cyrus Toufanian

                                                                   J. Samantha Vacciana

 

Pasco County-                                        Clementine Conde

 

Pensacola-                                               Chris Crawford

 

Pinellas County-                                     Bjorn Brunvand

                                                                  Frank McDermott

 

Polk County-                                           Larry Shearer

 

Sarasota-                                                 Robert Harrison

                                                                  AnneMarie Rizzo

 

St. Johns County-                                  Tom Cushman

 

St. Lucie-                                                 Karen Tufte

 

Suncoast-                                                Charles Vaughn

 

Tallahassee-                                            Matt Willard

                                                                  Josh Zelman

 

Third Circuit-                                        Travis Koon

 

Volusia-                                                   Sam Masters